home|Open Golf Tour|Travel Digest Tour|Golf v zahraničí|Indoor|Kaprun Open Tour|Women Golf Tour
 

TRAVEL OPEN GOLF TOUR 2018

Vážení golfisté,
ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za projevenou důvěru v uplynulém roce.
Do roku 2019 Vám přeji hodně zdraví, štěstí, osobních, pracovních i golfových úspěchů.

Těším se opět na viděnou v sezoně 2019 

Míša


Letošní tour již zná svého vítěze a tím se opět stala ( i v loňském roce zvítězila )  paní LUCIE PILCH, která letos vyhrála pobyt pro 2 osoby na SRÍ LANCE . V loňském roce si odnesla pobyt pro 2 osoby v Itálii na GARDĚ, kam se podívala s manželem letos v červenci.

     

 

Nabídka našeho partnera :Vážení golfisté,

pořadatel tour agentura CHLOEPRODUCTION Vás srdečně zve k účasti již 9.ročníku série  turnajů. Turnaje se konají  o víkendu na TOP českých hřištích v okolí Prahy. Hráče vždy  čeká zvýhodněné startovné, které zahrnuje green fee a občerstvení.
Celá letošní tour je zaměřená na cestování a poznávání nových míst. Nejlepší hráči na turnajích se mohou těšit na trofeje a ceny zejména od našich partnerů z řad hotelů a golfových areálů v zahraničí .V rámci celé tour probíhá průběžné hodnocení dosažených výsledků a na konci tour budou vyhlášeni nejlepší 3 hráči. Těšit se ale můžete i na krásné ceny od našich dalších partnerů například od luxusní německé značky BREE a na závěr tour pro jednoho z nejlepších hráčů věnuje cenu luxusní značka BANG & OLUFSEN

Naší snahou je odlišit se a připravit zejména sportovní turnaje s příjemnou atmosférou, s důrazem na fair play a kvalitu hry, do níž může zasáhnout každý, kdo má rád golf a kdo si jde především zahrát a ne se jen na hřiště ukázat. Vítáme všechny hráče, kterým golf utkvěl v srdci.

 

Přejeme Vám hezkou hru, spoustu sportovních zážitků a přátelských setkání.

Váš tým

Chloeproduction

 


 

Soubory ke stažení