home|Open Golf Tour|Travel Digest Tour|Golf v zahraničí|Indoor|Kaprun Open Tour|Women Golf Tour
 

STEP OPEN INDOOR TOUR 2018/19

A máme vítěze !!!
Dnes 10.3.2019 jsem odehráli poslední turnaj. Jako každý turnaj, jsme měli napečeno něco ke kávičce a dnes i něco k "večeři".

    

Letošní ročník, tak nějak strašně rychle utekl, shodli jsme se na tom všichni...no čím to bylo? Tak to netuším. Z celého srdce bych ráda poděkovala golfovým hřištím, která věnovala ceny pro vítěze a to Karlštejn, Konopiště, Panorama Kácov a sportcentrum STEP, též partnerům agentuře Kristian, Erik Shröfer production a Jazykové škole PN.

    

Tak a k vítězům ... Kamrdlík číslo 6.ovládl vítězné pozice...mají vouchery na hry a na ubytování, něco na hru, něco na zub a něco na stůl do práce :-) absolutní vítěz PETR ŠKODA, 2. místo PETR BRŇÁK, 3. místo PAVEL SVOBODA....něco na zub si odlesli i hráči 4.-9.místo - DAN ŠPAČEK, HELMUT KASÍK, ALBERT FILA, LIBOR STANĚK, HONZA MOLNÁR, MARTIN FEJTEK .

    

Všem moc děkuji za pravidelnou účast a těším se opět na viděnu při dalším ročníku tj. prosinec 2019, zároveň Vás zvu na letošní první turnaj...netradičně už DUBNU... velikonoční pondělí - 22.4. Konopiště Radecký - VELIKONOČNÍ TURNAJ!

Těším se na Vás...

Míša

------------------

Vážení golfisté,

ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za projevenou důvěru v uplynulém roce.
Do roku 2019 Vám přeji hodně zdraví, štěstí, osobních, pracovních i golfových úspěchů.

Těším se opět na viděnou v sezoně 2019 

Míša

16.12. vánoční turnaj... a "Ježíšek" přinesl každému dáreček ...

  

Máme za sebou "zahajovací" turnaj s vouchery na přegripování holí, "mikulášský" turnaj s mikulášema a lineckým cukrovím a čeká nás "vánoční"... nezapomeňte si vzít loňské - vánoční - blikající - hrající - kravaty :-)


a je to tady....další ročník...opět každou neděli od 17:00 hod ve STEPU ... začínáme již 2.prosince 2018 ! 

STEP OPEN INDOOR TOUR 2017 / 18

11.3. dobojováno a známe vítěze a jím se stala naděje českého golfu ALBERT FILA, který dokázal porazit matadory našich turnajů, druhé místo obsadil PAVEL SVOBODA a dělené třetí místo PETR BRŇÁK s PETREM ŠKODOU ( 2.-3.místo, jinými slovy kamrdlík č.6 :-))

 

Všem bych chtěla za sebe, sponzory a sportcentrum Step, moc poděkovat za Vaši letošní , řekla bych, velmi poctivou účast ... takže se na Vás budu těšit opět na letní tour a ta začíná 1.května na KONOPIŠTI !

a další ročník je tady...opět každou neděli od 17:00 hod ve STEPU ...začínáme již 3.prosince 2017 ! Seznam termínů a hřišť naleznete v přiložené pozvánce na této straně.Fotka z letošního vánočního turnaje :-)

 

 


STEP OPEN INDOOR TOUR 2016 / 17

Absolutní vítězem letošního ročníku se stal HELMUT KASÍK ...gratulujeme !!! Na druhém místě DAN ŠPAČEK a na třetím PETR BRŇÁK.

Další ročník je tady...opět každou neděli od 17:00 hod ve STEPU ...začínáme 4.prosince 2016 !

 
----------------------------------

STEP OPEN INDOOR TOUR 2015 / 16

Letošní ročník zná své vítěze a pro nikoho z účastníků nebylo překvapením, že
opět ( již několikátým rokem )exeloval PETR BRŇÁK, druhou pozici obsadil RICHARD DĚDEČEK a třetí HELMUT KASÍK. Vítězům byly předány ceny od partnerů tour v den posledního turnaje a to 13.3.2016 ve SPORTCENTRU STEP.Děkujeme všem účastníkům letošní tour a budeme se těšit na viděnou již za 6 týdnů pri prvním letošním turnaji na KARLŠTEJNĚ.
Za tým CHLOEPRODUCTION a INDOOR STEP
Michaela Ježková

 

 

 

Soubory ke stažení