J. Lindeberg Open Tour|Konopiště Open Cup|Zahraniční golf|Indoor
O turnaji| Pozvánka| Startovní listina| Výsledková listina
29.5. KONOPIŠTĚ - D´este

KONOPIŠTĚ OPEN CUP - samostatný turnaj, který nepatří do série TOUR!

V neděli 29.5.2011 proběhl již druhý otevřený turnaj pro všechny hráče golfu. Tentokrát nás hostilo D´este  course, které bylo v perfektním stavu a navíc panovalo nádherné letní počasí. Sedmdesátka hráčů přišla pokořit 18 jamek a jak se jim vedlo? Absolutním vítězem na BRUTTO body se stal LUBOŠ BÍLEK, který získal luxusní kazetu kosmetiky CLINIQUE v kategorii 0-16 se stal vítězem SLAVOMIR KOMONSKI se 37 stb body, 16,1 - 30 zvítězil se 42 stb body JARDA STRNAD a v kategorii 30,1 - 54 se stala nejlepší hráčkou LENKA NOVÁKOVÁ se 40 stb body. NEAREST TO PIN - kávovar NESPRESSO si tentokrát zasloužene odvezl SLAVOMIR KOMONSKILONGEST DRIVE - olejová thajská masáž - ženy - BLANKA ČERNÁ , muži - VLADIMÍR ŠLEGR. Všichni vítězové 1 - 3.místo v kategorii získali pohár + sadu opalovacích přípravků DYLONG + poukaz v hodnotě 1000 kč do kliniki dermokosmetiky LASERMED, prvnní místa k tomu získala voucher na hru od GCKO, druhá místa kšiltovku CALLAWAY, třetí místa týčka + míčky. Děkujeme všem za účast a těšímese na dalším turnaji a to 10.července.....

PRŮBĚH TURNAJE:

Turnaj je na úpravu HCP, start postupný, stableford.

Jamka č. 3 - LONGEST DRIVE MUŽI

BEST BRUTTO - OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO HRÁČE DNE ( nejvíce brutto bodů )

KONOPIŠTĚ - D´este

V Resortu Konopiště naleznete dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště "Radecký Course" (PAR 72) a nově postavený „D´Este Course" (PAR 72). Dále nabízíme devítijamkový "Public Course" (PAR 30) určený i zájemcům o hru z řad začátečníků a veřejnosti.