home|Konopiště Open|Lobkowicz Open Tour|Beroun Open|Kaprun Open|Indoor|Zahraniční golf

Turnaje | BEROUN

BEROUN 25.4.2013 - HLAVNÍ CENA ČLENSTVÍ

První turnaj letošní série se odehrál ve čtvrtek 25.4.2013 od 9.00 hod. Hlavní cenou celého turnaje bylo ROČNÍ ČLENSTVÍ V GR BEROUN, jehož majitel se vylosoval ze score card všech účastníků turnaje. Cenu předal ředitel GR BEROUN Michal Tůma a šťastným majitelem členství se stal TOMÁŠ VELEK

V kategorii 0-18 se stal vítězem ADRIAN KECKEMETI s 37 stb. V kategorii 18,1 - 36 se stala vítězkou ANIČKA VLASÁKOVÁ se 32 stb, která též vyhrála longest drive a v mužích byl nejdelším IVO HALA. Nearest to pin na jamce č.11 vyhrál PETR VÁCLAVÍK

Berounské golfové hřiště

Projekt z atelieru kanadského architekta Lese Furbera, je dalším dokladem jeho schopnosti zasadit 18jamkové mistrovské hřiště do krajiny tak, jako by zde bylo odjakživa. Použití všech dostupných moderních technologií pro stavbu i následnou údržbu umožňuje zároveň ohleduplný a šetrný postoj k okolní přírodě.

Mistrovské 18 jamkové hřiště je vybudováno na místě bývalého vojenského prostoru, lemovaného brdskými lesy. Rozloha je 65 ha a nabízí vyvážený poměr rovinatého i kopcovitého terénu. Součástí hřiště je 70 písečných překážek a 4 umělá jezera.