home|Open Golf Tour|Travel Digest Tour|Golf v zahraničí|Indoor|Kaprun Open Tour|Women Golf Tour
 
Turnaje | ZÁVĚREČNÝ TURNAJ - KONOPIŠTĚ D'este

21. závěrečný turnaj - 4.11.  - KONOPIŠTĚ - D'ESTE ( zimní režim )

Téměř šedesátka hráčů vyrazila první listopadovou neděli na závěrečný turnaj. Ten se odehrál v náhradním termínu za 28.10. a počasí tentokrát přálo! Vzhledem k zimnímu provozu se hrálo pouze z červených a žlutých odplišť. V kategorii 0 - 18 zvítězil JIŘÍ SÁDLÍK se 42 stb a 80 ranami v kategorii 18,1 - 36 s 39 stb IVAN ROŠTOK.. LONGEST DRIVE : SIMČA VLASTNÍKOVÁ a TOMÁŠ SÁDLÍK, NEAREST TO PIN se 184 cm - šperk od firmy LES NEREIDES - JIŘÍ SÁDLÍK.

    

4.11.2018 se též rozhodlo definitivně o absolutních vítězích tour, kteří si odenesli domů 3 krásné ceny. Tour měla 21 turnajů a pro zařazení se do hodnocení stačilo odehrát minimálně 10 turnajů a pak rozhodoval konečný součet stablefordových bodů. Absolutním vítězem se stal ROSŤA FILGAS s 343 stb...jako první měl možnost vybrat se cenu a vybral si tu, kterou věnovala společnost BANG&OLUFSEN a to luxusní sluchátka, na druhém místě s 337 stb se umístila MONIKA HÁŠOVÁ a ta si vybrala 6 kartonů vín ( 36 lahví ) a třetím oceněným byl VLADKO DZURENDA s 312 stb a ten dostal ( už nevybíral ) cenu, kterou věnoval sponzor tour německé luxusní kabelky BREE a Vladko si odvezl nádhernou kabelku BREE. 21. závěrečný turnaj - 28.10. Státní svátek - KONOPIŠTĚ Radecký

- z důvodů předpovědi počasí - 4 stupně, 99% déšť, možná i sníh, je turnaj ZRUŠEN  a PŘELOŽEN na náhradní termín o týden později 4.11.2018 !!! 


Závěrečný letošní turnaj ze série 21 turnajů pod názvem WINE OPEN TOUR 2018 je tady :-((( sezona je opravdu krátka...

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee a občerstvení. Na startu na Vás opět bude čekat malé občerstvení a dárky od pořadatele tour, které v turnaji oceníte.Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji.

Ceny do turnaje jsou opět vína z celého světa,  která na vybraných turnajích bude možné i ochutnávat.

 

    

 

 

STARTOVNÍ LISTINA:

bude zveřejněna den před turnajem od 18.00 hod na serveru CGF a na stránkách www.opengolftour.cz

TURNAJ: vzhledem již k zimnímu provozu hřiště, hrajeme z jiných odpališť a turnaj je pouze pro snižování HCP

  • na úpravu HCP - pouze zlepšení
  • stableford 
  • start postupný z j.č.1 
  • odpaliště MUŽI - žlutá, ŽENY - červená 
  • VLOŽENÉ SOUTĚŽE: nearest to pin, longest drive 

KATEGORIE:

HCP 0 - 18 - odpaliště - žlutá,  ženy - červená

HCP 18,1 - 36 - odpaliště muži - žlutá,,  ženy - červená

HCP 37 - 54 - odpaliště muži - žlutá,,  ženy - červená

  

VÍTĚZSTVÍ:

  • první 3 v kategorii ( v kategorii 37 - 54 pouz 1.místo ) - pohár, věcné ceny  

VLOŽENÉ SOUTĚŽE:

  • NEAREST TO PIN 
  • LONGEST DRIVE ŽENY 
  • LONGEST DRIVE MUŽI 

POPLATKY:

Pro všechny hráče je připraveno zvýhodněné fee + svačina do bagu (voda + sendvič) + oběd po hře

CENY: 

trofeje a vína 

INFORMACE O HŘIŠTI:


!!! OD LOŇSKÉHO ROKU JE HŘIŠTĚ PŘENORMOVÁNO A BUDETE VELICE MILE PŘEKVAPENI KOLIK RAN PŘIDÁVÁ !!! 

www.gcko.cz


V Resortu Konopiště naleznete dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště "Radecký Course" (PAR 72) a nově postavený „D´Este Course" (PAR 72). Dále nabízíme devítijamkový "Public Course" (PAR 29) určený i zájemcům o hru z řad začátečníků a veřejnosti.


RADECKÝ COURSE
Mistrovské 18 jamkové hřiště s parem 72 a délkou 6484 metrů z černých (profesionálních) odpališť je výzvou pro všechny hráče. Na jeho vzniku se podílel John Burns, komisař Evropské Asociace Profesionálních Golfistů (PGAE) a výstavbou byl pověřen František Štěpán, který nyní vykonává funkci hlavního greenkeepera. Ve spolupráci s evropskou PGA tak vzniklo hřiště citlivě zasazené do mírně zvlněné krajiny, se zajímavým lesním úsekem, množstvím bunkerů a vodních překážek a především s velmi kvalitními, rozlehlými a nádherně modelovanými greeny. Jméno hřiště "Radecký" je odvozeno od jednoho z původních vlastníků panství, slavném maršálovi z napoleonských válek - Václavu Radeckém z Radče.

D´ESTE COURSE: Mistrovské 18-ti jamkové hřiště d´Este má par 72 a délku 6.086 metrů z bílých odpališť. Hřiště je citlivě zasazeno do mírně zvlněné krajiny, disponuje množstvím bunkerů a vodních překážek. Dominantou je ostrovní green jamky č. 9. Jméno hřiště je spojováno s arcivévodou Františkem Ferdinandem d´Este, následníkem rakousko-uherského trůnu.
Na tomto hřišti je umožněna hra pouze s platným HCP, tedy minimálně 54.

DOPRAVA:

Z dálnice D1 Praha - Brno až do Mirošovic (EXIT 21) - 20 km.
Po E55 z dálničního sjezdu (EXIT 21) směr Benešov/Tábor - 18 km.
4 km za Benešovem odbočka vpravo na silnici 114 směr Neveklov - 6 km.
Po 4 km odbočit vlevo dle šipek - 1 km.

KONTAKT:

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s.
Tvoršovice 27, 256 01 Benešov
tel.: +420 317 784 044 , e-mail: gcko@gcko.cz