home|Open Golf Tour|Travel Digest Tour|Golf v zahraničí|Indoor|Kaprun Open Tour|Women Golf Tour

Turnaje | 21. závěrečný turnaj KARLŠTEJN

21. závěrečný turnaj 20.10 . - sobota - KARLŠTEJN

Téměř šedesátka hráčů vyrazila na letošní rozlučkový turnaj na Karlštejn...byl totiž posledním letošním turnajem na Karlštejně a na ten dalsí si budeme muset pár měsíců počkat do nové golfové sezony. Poslední letošní turnaj byl ukončen se skvělými výsledky! absolutní vítězkou se stala malá holčička JULINKA KNOBLOCHOVÁ , která zahrála 86 ran a 42 stb v kategorii 18,1 - 36 zvítězil JAN ODLOŽILÍK se 40 stb. V kategorii 37 - 54 zvítězila JANA MAŠKOVÁ se 42 stb. NEAREST TO PIN s 1,71 m DANA DOBRÁ a LONGEST DRIVE - KAČKA KMÍNKOVÁ  a  DENIS KLÍMA.

Poslední letošní turnaj ze série 21 turnajů pod názvem TRAVEL OPEN TOUR 2018,  na kterém budou zároveň vyhlášeni nejlepší hráči celé tour ( OCENĚNÝ ZTRÁCÍ NÁROK NA CENU V PŘÍPADĚ, ŽE NENÍ PŘÍTOMEN NA VYHLÁŠENÍ ), kteří získají:

1. místo - VOUCHER NA ZAHRANIČNÍ POBYT PRO 2 OSOBY na SRÍ LANCE - LUCIE PILCH

2. místo - cena kterou věnoval BANG&OLUFSEN - sluchátka  BO - ANDREJ POLIAK - cenu nepřevzal a nebyl přítomen

3. místo - cena kterou věnovala BREE - pánská taška - MARTIN PILCH

LUCIE PILCH v letošní tour vyhrála pobyt pro 2 osoby na SRI LANCE, v loňském roce vyhrála a letos v létě navštívila GARDU - Desenzano!

MARTIN PILCH - manžel paní LUCIE obsadil třetí pozici a získal tak krásnou pánskou tašku, kterou věnovala firma BREE, jenž byla partnerem celé letošní tour.

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee a občerstvení. Na startu na Vás opět bude čekat malé občerstvení a dárky od pořadatele tour, které v turnaji oceníte.Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji.

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery a věnuje golfové ceny a vouchery...

HLAVNÍ CENOU tour bude zahraniční pobyt pro 2 osoby více se dozvíte v propozicích tour.

POPLATKY:

Pro všechny hráče je připraveno zvýhodněné fee + svačina do bagu (voda + sendvič + oplatka + HARIBO + alkoholické nápoje na startu)

Platba v den turnaje při akreditaci, prosíme pouze hotově!

CENY:

golfové ceny, ručníky, míčky, čepice, kšilty, týčka, luxusní dámská i pánská kosmetika , vouchery

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.