home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | KARLŠTEJN

!!!! Vzhledem k vytrvalému dešti, již od včerejšího večera, muselo být ráno hřiště A a B uzavřeno a turnaj zrušen !!!

Omlouváme se všem a zároveň, předem děkujeme za pochopení. Další turnaj na Karlštejně je naplánován na příští sobotu 2.července  a hlásit se můžete již nyní.

 

25.6. KARLŠTEJN 

KARLŠTEJN - kombinace A+B start od 9.30 hod - WINE

Celoroční žebříček 


⛳️
???????? Turnaj s ochutnávkou španělských vín, Nespressem a domácími štrůdly po 9.jamce. Budeme se snažit , abyste se u nás cítili spokojeně a užili si sportovní turnaj.

PARTNER TURNAJE : DOPRAVNÍ PODNIK HL.M.PRAHY
Chcete vyhrát ceny, které do našich turnajů věnuje Dopravní podnik hl.m.Prahy?
Líbil by se Vám voucher na soukromou jízdu tramvají pro Vás a dalších 30 kamarádů? Nebo vyrazit s rodinou do MUZEA MHD? Nebo snad něco ze ZÁŽITKOVÉ TURISTIKY MHD?

Podrobné informace k voucherům naleznete na www.dpp.cz .

Nově můžete sledovat průběžné výsledky na : https://chloe.onlinescore.golf/

Na vložených soutěžích letos také nešetříme:

  • 4 x NEAREST 
  • 1 x LONGEST

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením.

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na facebooku a webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

  

 

     

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

 

     

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z bolsos imitacion centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.