home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 2.turnaj KÁCOV

2.turnaj - KÁCOV - 6.července

 

    

 

V pondělí v den státního svátku asi nebyl nejlepší nápad pořádat turnaj na Kácově...všichni pryč a Ti co zůstali se obávali D1 v odpoledních hodinách po prodlouženém víkendu. Turnaj byl komorní ale o to byl příjemnější a vlastně to bylo děsně fajn. Trochu jsem upravili kategorii ale NEARESTY jsme nechali všechny a na 3 ze 4 jsme měli i vítěze.

No a jáká byla cesta po D1 v 16  hodin? Pohodová...asi lepší než v klasickou neděli. Takže už po několikáté se mi potvrdilo, že když se všichni bojí zácpy na D1, tak se bojí tak, že jedou jindy a ti co se nebojí ,pak projedou bez sebemenšího problému! 

  


 

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením na hřišti. 

V průběhu hry Vás čeká čerstvá káva s občerstvením a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GPDR) 

VLOŽENÉ SOUTĚŽE:

4 x NEAREST TO PIN

1 X LONGEST DRIVE ŽENY

1 X LONGEST DRIVE MUŽI

CENY:

trofeje, španělská vína, míčky BRIDGESTONE, respirátory FFP2, antibakteriální ubrousky do bagu, vouchery na nákup italských potravin v NOI ITALIA

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

     

 

  • INFORMACE O HŘIŠTI:

     

     

    Golfové hřiště Panorama nabízející 27 jamek špičkové kvality přinese požitek a uspokojení golfistům všech kategorií pouze 35 minut od Prahy. První devítka se proplétá okolním lesním komplexem, navazuje na dalších devět jamek na rozsáhlých loukách a spolu s třetí devítkou mířící k Sázavě a vysokým skalám, nabízí jak nebývalou pestrost hry, tak zapamatovatelnost každé jamky svou nezaměnitelnou individualitou. Malebná krajina Posázaví spolu s pohostinností městysu Kácov přispívají k přátelské atmosféře celého resortu.