home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 15.turnaj KONOPIŠTĚ Radecký

15.turnaj - KONOPIŠTĚ Radecký - 28.září - STÁTNÍ SVÁTEK

"KACHNÍ HODY"

“KACHNÍ HODY” v pondělí 28.9.2020 Konopiště. Vše vypadalo božsky, než se spustil déšť, který skončil až včera. I tak si nenechala turnaj ujít polovička přihlášených a za trvalého deště padlo i několik báječných výsledků????
Tak a kdo vyhrál? ????????????????????
V kat. HCP 0-15 LÁĎA KOUKAL se 40stb, HCP 15,1 - 30 LENKA KŘIKAVOVÁ s 38 stb/99 ran a v kategorii poslední VÍTĚZSLAV KRUDENC ... dávejte pozor !!! 65 stb/ 111 ran, zlepšení z HCP 54 na 26,9 ????????????
Nearest to pin: 6-J.REHN, 8-L.KOUKAL, 10-L.KŘIKAVOVÁ, 16-L.JAROŠOVÁ
Longest drive - L.KŘIKAVOVÁ a P.ŠIMPACH .????????????
‼️ z turnaje se kvůli dešti odhlásila cca polovina přihlášených v den turnaje ale ... jsou i golfisté, kteří se nedostavili a rozhodně se ani neomluvili. Rozhodli jsme se zavést pravidlo, kdo se neomluví , bude vždy uveden na FB a v následujícim turnaji na který se eventuelně přihlásí , bude startovat v poslednim flightu:
CRHA DOMINIK - HCP 8,4
URBAN JAN - HCP 17
ŽATECKÁ JITKA - HCP 42,2
ŘÁDKOVÁ PETRA - HCP 50,6


Kdo miluje vypečenou kachničku, tak ta bude čekat na Konopišti. V den státního svátku jsme společně s GCKO přichystali slavnostní oběd a to : kaldon a kachničku se zelím a knedlíkem. Předpověď počasí není až tak skvělá jako to co budeme obědvat ale dobrá zpráva je, že by nemělo nejspíš vůbec pršet ale bude zima. Talže teplé oblečení a to co čeká po hře na na talíři za to stojí, co myslíte?


 


NEAREST TO PIN na všech tříparech a průběžným hodnocení výsledků....hrajeme o golfové bagy s vyšitým jménem a CZ vlajkou


Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením. 

4 x NEAREST TO PIN ... na všech tříparech můžete soutěžit 

1 x LONGEST DRIVE ŽENY

1 x LONGEST DRIVE MUŽI 

V průběhu hry Vás čeká čerstvá káva s občerstvením  "ŠTRŮDLY" a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GPDR) 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

!!! OD ROKU 2017 JE HŘIŠTĚ PŘENORMOVÁNO A BUDETE VELICE MILE PŘEKVAPENI KOLIK RAN PŘIDÁVÁ !!! 

www.gcko.cz


V Resortu Konopiště naleznete dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště "Radecký Course" (PAR 72) a nově postavený „D´Este Course" (PAR 72). Dále nabízíme devítijamkový "Public Course" (PAR 29) určený i zájemcům o hru z řad začátečníků a veřejnosti.

RADECKÝ COURSE
Mistrovské 18 jamkové hřiště s parem 72 a délkou 6484 metrů z černých (profesionálních) odpališť je výzvou pro všechny hráče. Na jeho vzniku se podílel John Burns, komisař Evropské Asociace Profesionálních Golfistů (PGAE) a výstavbou byl pověřen František Štěpán, který nyní vykonává funkci hlavního greenkeepera. Ve spolupráci s evropskou PGA tak vzniklo hřiště citlivě zasazené do mírně zvlněné krajiny, se zajímavým lesním úsekem, množstvím bunkerů a vodních překážek a především s velmi kvalitními, rozlehlými a nádherně modelovanými greeny. Jméno hřiště "Radecký" je odvozeno od jednoho z původních vlastníků panství, slavném maršálovi z napoleonských válek - Václavu Radeckém z Radče.

D´ESTE COURSE: Mistrovské 18-ti jamkové hřiště d´Este má par 72 a délku 6.086 metrů z bílých odpališť. Hřiště je citlivě zasazeno do mírně zvlněné krajiny, disponuje množstvím bunkerů a vodních překážek. Dominantou je ostrovní green jamky č. 9. Jméno hřiště je spojováno s arcivévodou Františkem Ferdinandem d´Este, následníkem rakousko-uherského trůnu.
Na tomto hřišti je umožněna hra pouze s platným HCP, tedy minimálně 54.

DOPRAVA:

Z dálnice D1 Praha - Brno až do Mirošovic (EXIT 21) - 20 km.
Po E55 z dálničního sjezdu (EXIT 21) směr Benešov/Tábor - 18 km.
4 km za Benešovem odbočka vpravo na silnici 114 směr Neveklov - 6 km.
Po 4 km odbočit vlevo dle šipek - 1 km.

KONTAKT:

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s.
Tvoršovice 27, 256 01 Benešov
tel.: +420 317 784 044 , e-mail: gcko@gcko.cz