home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 16.turnaj KARLŠTEJN

16.turnaj - KARLŠTEJN - 3.10.2020 

 

APEROL TURNAJ

 

První říjnová sobota na KARLŠTEJNĚ s Aperolem ⛳️???????? 3.10.2020 APEROL TURNAJ - Wine Open Golf Tour 2020

"APEROL TURNAJ" ????​ WINE OGT 2020 - 3.10.Karlštejn - kombinace CA - trochu větrno ale teplo. A jak se hrálo? Hřiště skvěle připravené, občerstvení zajišťené, teplo a vítr...výsledky pěkné ????​ HCP 0 - 15 ovládla oslavenkyně ( 18.let ) KAČKA KMÍNKOVÁ 75 ran / 39 stb - nový HCP 1,5 ????????​HCP 18,1 - 36 RAFAEL MONTESINOS 94 ran / 41 stb, HCP 30,1 - 54 MONIKA MOLNÁROVÁ ????
VLOŽENÉ SOUTĚŽE:
Longest drive: Kačka Kmínková a Petr Nechanický
Nearest to pin: Naďa Šímová, Petr Nechanický, Luboš Podracký

 

s NEAREST TO PIN na všech tříparech a průběžným hodnocení výsledků....hrajeme o golfové bagy s vyšitým jménem a CZ vlajkou

kombinace A + B

  


Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

  

     

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

 

     

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.