home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 6.turnaj KONOPIŠTĚ DESTE

6.turnaj - KONOPIŠTĚ DESTE - 2.srpna

Padesátka hráčů, na odpoledne předpověď deště a bouřek....Bouřky naštěstí nepřišly, déšť bohužel ano ale až ke konci, takže tolik flightů nezmoklo.

V průběhu hry...kafíčko, pitíčka, voda, štrůdly...naše klasika...pěčeme to pro Vás s láskou, každou sobotu večer :-))

NEARESTY: VÁCLAV KLOUB 325, PAVEL OGOREK 167, shoda : BOHOUŠ HOLUBEC + MARTIN DUŠEK 2,23 ( CENU DOSTALI OBA ), MARTIN VRÁNA.

LONGET DRIVE : KAČKA KMÍNKOVÁ, MARTIN HOFMAN

Vítězové kategorií: 0 - 15 - IVO RŮŽIČKA 43/80 ---singl 9,2...gratulujeme, 15,1 - 30 VLADIMÍR NEJEDLÝ 41/92, 30,1 - 54 ROLAND LIESZTNER 39 STB...SKVĚLÉ VÝSLEDKY ... VŠICHNI 1. SI ODNESLI : voucher na hru od GCKO v hodnotě 2000 Kč, voucher NOI ITALIA v hodnotě 600 Kč, španělské víno, dle vlastního výběru, pohár

Teď nás čeká po 2 x D'este ..2 x Radecké :-))


 

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením. 

4 x NEAREST TO PIN ... na všech tříparech můžete soutěžit 

1 x LONGEST DRIVE ŽENY

1 x LONGEST DRIVE MUŽI 

V průběhu hry Vás čeká čerstvá káva s občerstvením  "ŠTRŮDLY" a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GPDR) 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

!!! OD ROKU 2017 JE HŘIŠTĚ PŘENORMOVÁNO A BUDETE VELICE MILE PŘEKVAPENI KOLIK RAN PŘIDÁVÁ !!! 

www.gcko.cz


V Resortu Konopiště naleznete dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště "Radecký Course" (PAR 72) a nově postavený „D´Este Course" (PAR 72). Dále nabízíme devítijamkový "Public Course" (PAR 29) určený i zájemcům o hru z řad začátečníků a veřejnosti.

RADECKÝ COURSE
Mistrovské 18 jamkové hřiště s parem 72 a délkou 6484 metrů z černých (profesionálních) odpališť je výzvou pro všechny hráče. Na jeho vzniku se podílel John Burns, komisař Evropské Asociace Profesionálních Golfistů (PGAE) a výstavbou byl pověřen František Štěpán, který nyní vykonává funkci hlavního greenkeepera. Ve spolupráci s evropskou PGA tak vzniklo hřiště citlivě zasazené do mírně zvlněné krajiny, se zajímavým lesním úsekem, množstvím bunkerů a vodních překážek a především s velmi kvalitními, rozlehlými a nádherně modelovanými greeny. Jméno hřiště "Radecký" je odvozeno od jednoho z původních vlastníků panství, slavném maršálovi z napoleonských válek - Václavu Radeckém z Radče.

D´ESTE COURSE: Mistrovské 18-ti jamkové hřiště d´Este má par 72 a délku 6.086 metrů z bílých odpališť. Hřiště je citlivě zasazeno do mírně zvlněné krajiny, disponuje množstvím bunkerů a vodních překážek. Dominantou je ostrovní green jamky č. 9. Jméno hřiště je spojováno s arcivévodou Františkem Ferdinandem d´Este, následníkem rakousko-uherského trůnu.
Na tomto hřišti je umožněna hra pouze s platným HCP, tedy minimálně 54.

DOPRAVA:

Z dálnice D1 Praha - Brno až do Mirošovic (EXIT 21) - 20 km.
Po E55 z dálničního sjezdu (EXIT 21) směr Benešov/Tábor - 18 km.
4 km za Benešovem odbočka vpravo na silnici 114 směr Neveklov - 6 km.
Po 4 km odbočit vlevo dle šipek - 1 km.

KONTAKT:

GOLF KONOPIŠTĚ, a.s.
Tvoršovice 27, 256 01 Benešov
tel.: +420 317 784 044 , e-mail: gcko@gcko.cz