J. Lindeberg Open Tour|Konopiště Open Cup|Zahraniční golf|Indoor
O turnaji| Pozvánka| Startovní listina| Výsledková listina
22.5. ČELADNÁ - Old Course

ČELADNÁ Old Cours - 22.5. - dvoudenní turnaj

Víkendový turnaj v ČELADNÉ....NÁDHERNÉ HŘIŠTĚ V PERFEKTNÍ KVALITĚ S VELMI TĚŽKÝMI - HUSTÝMI RAFÍKY. Celý den provázelo nádherné počasí. Jen velkou škodou bylo, že právě v těchto termínech probíhala střídavě právě na Čedné i Ostarvici místní tour, která odlákala mnoho místních hráčů, ale i tak jmse si to užili v komorní atmosféře.

Absolutním vítězem BRUTTO se stal PAVEL GOLA , vězem 0 - 18 se stal VOJTĚCH TROCHTA, vítězem 18,1 - 36 STANISLAV PALUDA a v kategorii 37 - 54 - VÁCLAV STRNAD. Kávovar NESPRESSO si odbvezl pan BADINKA ze slovenska, longest ženy MARKÉTA TVRDÁ, longest muži - ROBERT GREGOV.

   

DĚKUJEME VŠEM ZA JEJICH ÚČAST, PŘEJEME ABY SI VYBRALI HEZKÉ ZBOŽÍ U FIRMY J.LINDEBERG KAM VŠICHNI ZÍSKALI VOUCHERY, CHRÁNILI SE PŘED SLUNCEM OPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY DYLONG A NAVŠTÍVILI KLINIKU DERMATOLOGIE LASERMED...


Pojeďte s námi na víkendový dvoudenní turnaj do Ostravice a Čeladné. V sobotu jsme pro Vás nachystali turnaj na překrásném hřišti v Ostravici a v neděli se přesuneme na dějiště mezinárodní soutěže CZECH OPEN do Čeladné, kde si odehrajeme OLD COURSE.

Hřiště, které dostalo svou nynější podobu v roce 2004 a prošlo křtem ohněm při European PGA Tour 2009, je výzvou pro golfisty všech výkonnostních kategorií. Díky citlivému zasazení do beskydské pahorkatiny a zachování původních remízků a lesíků působí dojmem, že je tu odjakživa. Úzké ferveje a dokonale umístěné bunkry nutí k preciznímu výběru holí i strategie. Reliéf jamek stoupá nebo klesá, někdy mírně, jindy dramaticky, celkově však vytváří scenerie, na nichž se rozhodně nudit nebudete. Každá jamka je individualita, na The Old Course zapomeňte na jednotvárnost! Unikátní koncepce víceúrovňových greenů, které svým charakterem a velikostí nemají v republice obdoby, potrápila nejednoho profesionálního hráče při turnaji evropské túry. Rafinované vodní překážky, od nenápadných potůčků až po nádhernou ostrovní jamku s vodopádem - vás rychle donutí opustit taktiku pouhého sledování vzdálenosti od jamky. Každá devítka je poněkud odlišná, přesto hřiště působí kompaktním dojmem. Vůbec se nelze divit, že se právě na The Old Course v Čeladné konal a nadále bude konat jeden z turnajů série European PGA Tour. Pořadatelé mají podepsanou opci na deset let...

score_card_old_s.gif old_corse_mapka_s.gif

  


 

PRŮBĚH TURNAJE:

Turnaj je na úpravu HCP, start postupný, odpaliště  MUŽI - žlutá, ŽENY - červená

VLOŽENÉ SOUTĚŽE:.

Jamka č. 15 -   NEAREST TO PIN

Jamka č. 7 - LONGEST DRIVE ŽENY

Jamka č. 7 - LONGEST DRIVE MUŽI

BEST BRUTTO - OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO HRÁČE DNE ( nejvíce brutto bodů )

Přihlásit se můžete pohodlně na serveru ČGF

KONTAKT:

PROSPER GOLF RESORT ČELADNÁ
739 12 Čeladná 741
Česká republika

Provozovatel:
PROSPER TRADING a.s.
Umělecká 305/1
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
IČ: 47677791, DIČ: CZ47677791
Tel.: +420 558 440 410 (411)
GSM: +420 603 166 697
Fax: +420 558 432 143
E-mail: golf@prosper-golf.cz

iagto_logo.gif