J. Lindeberg Open Tour|Konopiště Open Cup|Zahraniční golf|Indoor
O turnaji| Pozvánka| Startovní listina| Výsledková listina
2.10. YPSILON

YPSILON 2.10. - dvanáctý turnaj

V neděli 2. října proběhl již 12 tý turnaj letošní série. Opět za krásného počasí babího léta se zde sjela 70 hráčů. Krásné hřiště s výhledem na Ještěď s zteplatou 24 stupnů, opravdu krásný podzim pro golf jako stvořený. Nejlepším BRUTTO hráčem se stal ANDRE DRASLAR, který zároveň zvítězil na nearest to pin - jamce č .6 se vzdáleností od jamky pouhých 10 cm a tím bezkonkurenčně získal kávovar NESPRESSOLongest drive obsadil v mužích IVAN MARTINČA a v ženách byla nejdelší ZUZANA BEČKOVÁ. v kategorii 0-18 zvítězil ROBIN JIRAS  se 43 stb body, kategorii 18,1 - 36 ovládl JAROSLAV NOSÁL  se 42 stb a v kategorii 37 - 54 byla nejlepší hráčkou DANIELA GALANDROVÁ s 40 stb. 

   


Dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat na turnaj ze série 14ti turnajů, které probíhají na mistrovských hřištích v ČR.

STARTOVNÍ LISTINA:

bude zveřejněna v sobotu 1.10.2011 od 16.00 hod na serveru CGF a na stránkách www.opengolftour.cz

 Na co se můžeme těšit?

VLOŽENÉ SOUTĚŽE:

Jamka č.   - NEAREST TO PIN

Jamka č.  - LONGEST DRIVE ŽENY

Jamka č.  - LONGEST DRIVE MUŽI

BEST BRUTTO - OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO HRÁČE DNE ( nejvíce brutto bodů )

YPSILON LIBEREC:

 

Název klubu YPSILON GOLF RESORT LIBEREC symbolizuje jeho geografickou polohu na rozmezí tří států ČR, Německa a Polska. Při pohledu na mapu vidíme písmeno „Y".

Historie klubu se datuje od března 2004, kdy byl přijat za řádného člena České golfové federace. Činnost klubu se naplno rozběhla 12. května 2006, kdy byl celý areál golfového resortu zpřístupněn veřejnosti.

Všem příznivcům nabízí nejen hru na profesionálním hřišti, ale také moderní klubovnu, koncipovanou designovým studiem Miro Pistek design Bayreuth. V klubovně najdete restauraci s vyhlášenou kuchyní, úchvatný výhled z teras na hřiště a Pro-Shop nabízející světové značky oblečení, obuvi a golfového vybavení. To vše v malebné nedotčené přírodě.

 MAPA HŘIŠTĚ:

Mapa hřiště

KONTAKT:

Ypsilon Golf Resort Liberec
Ke klubu 17,
463 22 Fojtka
Česká republika
web: www.ygolf.cz
e-mail: info@ygolf.cz

tel: +420 731 547 847
fax: +420 485 146 606