O turnaji| Pozvánka| Startovní listina| Výsledková listina
26.6. CIHELNY

Pozvánka na turnaj

CIHELNY 26.6.- šestý turnaj

šestý turnaj na Cihelnách provázelo hezké golfové počasí. Trochu těžce navrtané jamky, ale to vadilo jen těm, kterým se ten den nedařilo. Nejlepší Brutto výsledek zahrál DAVID ŠIMÁNEK, který též obsadil první místo v kategorii 0-18, ve druhé kategorii 18,1 - 36 zvítězila Kateřina Kolovratová a v poslední kategorii Václav Strnad. Kávovar NESPRESSO za  NEAREST TO PIN si odbvezl hráč z prvního flightu JAN LIŠKA, jehož vzdálenost 1,75 noikdo nepřekonal. Longest drive - kosmetiku CLINIQUE získala Romana Valentová v kategorii ženy ( nutno podotknout, že hrála z modrých odpališť a nebyla překonána) a v mužích měl nejdelší odpal Petr Vítek

Zveme Vás na další z turnajů a to na Kunětickou Horu 17.července.

Dovolte Vás pozvat na šestý turnaj ltošní tour na západ čech do Cihelen u Karlových Varů. Startovat budeme od 9.30 hod , postupným startme z jamky č.1.

Golfové hřiště v Cihelnách se nachází v překrásné přírodě Západních Čech a bylo svými tvůrci zasazeno do malebného údolí říčky Teplá v Chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa. Rozhodnutí umístit golfové hřiště právě do této lokality se prokázalo i jako velice moudré z hlediska povětrnostních podmínek potřebných pro golfovou hru.

PRŮBĚH TURNAJE:

Turnaj je na úpravu HCP, start postupný, odpaliště MUŽI, ŽENY - dle HCP hřiště

VLOŽENÉ SOUTĚŽE:

Jamka č. 17 - NEAREST TO PIN

Jamka č. 4 - LONGEST DRIVE ŽENY

Jamka č. 4 - LONGEST DRIVE MUŽI

BEST BRUTTO - OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO HRÁČE DNE ( nejvíce brutto bodů )

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TOUR - stablefordové body z každého turnaje se započítávají jednotlivým hráčům do celkového hodnocení o nejlepšího hráče tour. Do konečného pořadí se započítává 8 nejlepších stableford výsledků.  Průběžné výsledky naleznete na stránkách tour